O nás

Jmenuji se Milan Kameníček alias Malin.

Létat jsem začal v roce 1992 na Rané u Loun po návratu ze Chamonix, kde jsem poprvé viděl kroužit padáky. Paragliding mě natolik zaujal, že veškerý svůj volný čas jsem od té doby trávil na kopcích.

Od roku 1998 jsem začal spolupracovat s firmou Gradient a pro firmu jsem pracoval až do letošního roku.

Práce ve firmě představovala nejen létání a zkoušení nových křídel, ale také technické kontroly kluzáků, nastavování geometrie křídel /trimming/  a celkový servis pro zákazníky.

Po likvidaci firmy novým majitelem v roce 2020, jsem se rozhodl  navázat na svojí letitou práci a zkušenosti  získané v paraglidingu a pokračovat dále.

Našel jsem vhodný prostor a vybavil se zařízením odpovídající novým trendům pro poskytování technických kontrol a servisu křídel (včetně oprav vrchlíků).

Zároveň jsem se rozhodl spojit síly s další skvělou a více než 2 desítky let úspěšnou českou paraglidingovou firmou Mac Para. Stal jsem se jejím obchodním zástupcem pro oblast Čech a jsem tak schopen zajistit téměř kompletní nabídku PG vybavení – Padákové kluzáky, Motorové padákové kluzáky, Paraglidingové sedačky, Záložní padáky….. V současnosti tedy nabízím zejména servis a TK na PK fa Gradient a Mac Para, prodej kompletního sortimentu fa Mac Para vč. poradenství a to vše na půl cesty mezi Prahou a Ranou.

Neváhejte se na mě obrátit.

Těším se na Vás

Malin

Do naší práce dáváme vše 🙂